Екскурсія до Київський науково-дослідний інститут судових експертиз МЮ України

IMG-6144

В рамках дисциплін «криміналістика» та «судова експертиза» студенти 4-го курсу разом з завідуючим кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Петряєвим С.Ю.  відвідали Київський науково-дослідний інститут судових експертиз МЮ України. Студенти відвідали музей КНДІСЕ експозиція музею складається з цікавих експонатів: історичних світлин, давнього криміналістичного обладнання, колекцій вогнепальної та холодної зброї, набоїв, фотографічних пристроїв, підроблених документів.  Студенти мали змогу ознайомитись з висновками експертів – співробітників інституту, за допомогою яких були розкриті гучні кримінальні справи. Також декілька відділів з проведення експертиз, де мало змогу більш детально спостерігати за процесами проведення експертиз.

IMG-6124 IMG-6137