Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 39, КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус №19, кімн. 324
+38 (044) 204 91 59 kipp_fsp_kpi@ukr.net

Зустріч студентів із співробітниками ДБР України

IMG_0534

     Кафедра підтримує творчі стосунки з практичними органами, діяльність яких пов‘язана з правозастосуванням та боротьбою з різними злочинами. Представники практичних підрозділів залучаються до участі в науково-практичних конференціях та проведення занять зі студентами. В черговий раз таке заняття відбулося 19 лютого 2020 року з студентами третього курсу. Проведення занять керівництво ДБР України доручило співробітникам, які мають достатній досвід практичної роботи та володіють навичками викладання в навчальних закладах. В них прийняли участь слідчий Тарасенко Руслан (кандидат юридичних наук, доцент), криміналіст-спеціаліст Соін Сергій, співробітники прес-служби ДБР Чеканова Ольга та Собко   Ярина.

     Студентів ознайомили з структурою Державного бюро розслідувань, завданнями, які ставить керівництво Держави до цього правоохоронного органу, звернули увагу на перелік кримінальних правопорушень, що підслідні цьому органу.

     Криміналіст-спеціаліст Сергій Соін продемонстрував новітні технічні засоби, які застосовуються під час проведення слідчих (розшукових) дій в процесі розслідування. Студенти мали безпосередню можливість долучитися до роботи з слідами рук на різноманітних поверхнях. Практики відповіли студентам на запитання, що виникли в процесі спілкування.

     Обидві сторони висловились за корисність подібних заходів та можливість подальшої співпраці.IMG_0598 IMG_0575

IMG_0516