Карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського

ArticleImage_24321

Відповідно до наказу ректора «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» (№ 7/60 від 17.03.2020 року) з метою запобігання поширенню захворювань, спричинених коронавірусом,  у КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошено карантин.

Проте університет не припиняє працювати. Введено нові формати роботи за основними напрямами діяльності університету.

Освітній процес здійснюється у дистанційному форматі, що не передбачає відвідування університету здобувачами освіти. Викладачі кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності використовують різні інформаційно-комунікативні технології, системи дистанційного навчання такі, як загальноуніверситетська система «Електронний кампус», дистанційні курси Google Classroom, проводять відеоконференції та он-лайн конференції з викокористанням платформи Zoom, Telegram-чати, Telegram-канали, також завдання видаються за допомогою електронної пошти. На кафедрі скореговано гнучкий графік проведення дистанційних занять.

Крім того, продовжується робота по формуванню каталогів дисциплін, підготовки освітніх програм за новою формою та інших документів організації навчального процесу.

Аналіз розповсюдження коронавірусу в Україні, свідчить про вірогідність проведення залікової та екзаменаційної сесії у дистанційному режимі.