Круглий стіл “Правові питання трансформації інформаційного суспільства в суспільство знань, як основи інноваційного розвитку України”

403441

27 квітня 2016 року Науково-дослідним інститутом інформатики  і права Національної академії правових наук УкраїниНауково-дослідним інститутом правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України та Навчально-науковим центром інформаційного права та правових питань інформаційних технологій   було проведено круглий стіл присвячений темі: «Правові питання  трансформації інформаційного суспільства в суспільство знань, як основи інноваційного розвитку України». Матеріали виступів були опубліковані.