Науково-практична конференція «Роль і місце інформаційного права і права інтелектуальної власності в сучасних умовах»

Изображение 021

17 травня 2016 року Науково-дослідним інститутом інформатики  і права Національної академії правових наук України разом з Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та Навчально-науковим центром інформаційного права та правових питань інформаційних технологій ФСП Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» було проведено науково-практичну конференцію на тему:

«Роль і місце інформаційного права і права інтелектуальної власності  в сучасних умовах»

В ході конференції були розглянуті наступні питання:

1. ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРАВА В СУЧАСНИХ  УМОВАХ
  2. ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА

За результатами конференції буде опублікований збірник тез.