У Київському НДІСЕ відбувся міжнародний семінар на тему боротьби з кіберзлочинністю

5ec7530c76

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз відбувся міжнародний семінар «Актуальні проблеми боротьби з кіберзлочинністю на сучасному етапі». Захід було організовано спільно з представниками Організації з безпеки і співробітництва в Європі (OSCE), Консультативної місії Європейського союзу в Україні (EUAM Ukraine) та Поліцейською службою Європейського союзу (Europol). Крім того, семінар було реалізовано під патронатом Міністерства юстиції України.

Також даний семінар відвідали співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського. Завідувач кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності доц. Перяєв С.Ю. та доц. кафедри та директор навчально-наукового центру інформаційного права та правових питань інформаційних технологій Фурашев В.М.

Розпочалася подія з вітального слова заступника директора КНДІСЕ Тетяни Голікової та заступника голови КМЄС Жоель Ваштер. Долучилась до привітання і координатор проектів ОБСЄ в Україні, керівник програми «Людська безпека» Тетяна Руденко. Спікери прокоментували сучасний стан боротьби з кіберзлочинністю в Україні і світі загалом та окреслили перспективи співпраці відомств щодо вирішення найважливіших проблем даної сфери діяльності.

319cff1e03c17e3fcc55c68e5d4f5b