Чорний Микола Васильович

Чёрный

Старший викладач кафедри.

Після закінчення в 1986 році медичного інституту працював психіатром в психоневрологічній лікарні №21 ім. академіка Павлова. В 1987 році прийнятий на службу в ОВС на посаду лікаря-психіатра ЛТП УВС Київського облвиконкому, а з 1991 року лікар дермато-венеролог медичної частини слідчого ізолятора УВС Київського області.
У 1993 році був призначений на посаду начальника медичної частини факультету № 3 НАВСУ, а з вересня 1997 року – викладач, старший викладач, доцент кафедри судової медицини НАВСУ. В 2004 році захистив кандидатську дисертацію, а в 2008 році присвоєне вчене звання доцента кафедри судової медицини.
З червня 2010 р. призначений на посаду доцента кафедри спеціальної та фізичної підготовки кадрів оперативної служби Київського національного університету внутрішніх справ, де і працюю в т/час.

У своїй педагогічній роботі приділяю увагу реалізації прикладного характеру викладання курсів “Судова медицина”, “Судова психіатрія” та “Долікарська допомога”. Читаю лекції та проводжу семінарські і практичні заняття на належному теоретичному і методичному рівнях з указаних дисциплін, добре володію державною мовою.

Активно займається методичною та науковою роботою.

Наукові публікації

Автор біля 30 друкованих праць. Співавтор підручника “Долікарська допомога” (2000 р.), навчального посібника “Психоінформаційна і психофармакологічна підтримка професійного (оперативного) довголіття та оптимальної діяльності здорової людини в екстремальних умовах” (2005 р.), навчального посібника “Російсько-український тлумачний словник судово-психіатричних та судово-медичних термінів” (2007 р.), навчального посібника “Російсько-український тлумачний словник спеціальних термінів судової психології та психіатрії” (2009 р.), навчального посібника “Наркологія”, навчально-методичних матеріалів з курсу “Долікарська допомога”, “Судова медицина та судова психіатрія” для слухачів, студентів та курсантів.
Нагороджений відзнакою Президента України медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня та медалями “За сумлінну службу” ІІІ, ІІ та І ступеня.

e-mail: kipp_fsp_kpi@ukr.net
тел.: +38 (044) 204 91 59