Гордієнко Сергій Георгійович

Гордиенко

Доцент кафедри.

Доктор юридичних наук (2009 рік), доцент (2001 рік).

З 03.1983 по 24.07.2009 року проходив військову службу в ЗС СРСР, органах державної безпеки СРСР та України (ст. тех. вертольота, оперативний співробітник, викладач вищих курсів, аспірант, н.с., с.н.с., г.н.с., нач. лабораторії, заст. начальника ЦНД, начальник спецкафедри № 1, докторант НА СБ України, державний експерт Апарату РНБО України, ст. консультант ДКР СБ України, професор спецкафедри № 1 НА СБ України).

З вересня 2009 по серпень 2014 працював професором та завідувачем кафедри Європейського університету, професором спецкафедри НА СБ України.

З вересня 2014 по серпень 2015 року – професор кафедри правосуддя Київського національного лінгвістичного університету.

З вересня 2015 працює доцентом кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності.

Докторську дисертацію «Теорія та практика діяльності Служби безпеки із захисту інтелектуальної власності в Україні в сучасних умовах» захистив у спеціалізованій вченій раді при Національній академії СБ України. Результати досліджень опубліковані у 5 монографіях, трьох посібниках, 42 наукових статтях у фахових виданнях та апробовані на 60 наукових форумах.

В умовах сучасності науково-прикладну зацікавленість складають питання науково-технічної експертної оцінки вартості інформації з різними грифами обмеження і розробка системи її охорони та захисту (конфіденційна інформація, банківська та комерційна таємниці, інтелектуальна власність, ноу-хау, ділові, виробничі, комерційні, торговельні секрети тощо, яких в Україні 36).

Основні теоретико-прикладні роботи Гордієнка С.Г.:

1.   Гордієнко, С. Г. ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПРАВО НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І ПРАВОВІ РЕГУЛЯТОРИ. Курс лекцій:

1.  ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПРАВО НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І ПРАВОВІ РЕГУЛЯТОРИ – ЗМІСТ
  2.  Розділ 1: СУТНІСТЬ, ЗМІСТ ТА ДЖЕРЕЛА ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА НАПРЯМИ ЇЇ УДОСКОНАЛЕННЯ
  3. Розділ 2: ДЖЕРЕЛА, СУТНІСТЬ ТА СКЛАДОВІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
  4. Розділ 3: ШПИГУНСТВО, ПРОМИСЛОВЕ ШПИГУНСТВО ТА БІЗНЕС-РОЗВІДКА – ЗАГРОЗИ ІННОВАЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ

2.  Гордієнко, С. Г.  ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ ОЦІНКИ ІНФОРМАЦІЇ ЯК ОСНОВИ НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВКурс лекцій:

1.  ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ ОЦІНКИ ІНФОРМАЦІЇ ЯК ОСНОВИ НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ

3. Гордієнко, С. Г. ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ПРОТИДІЇ ЗАГРОЗАМ ІННОВАЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ В УКРАЇНІКурс лекцій:

1. ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ПРОТИДІЇ ЗАГРОЗАМ ІННОВАЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ В УКРАЇНІ

4. Гордієнко, С. Г. ФЕНОМЕН ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇЇ ОХОРОНИ І ЗАХИСТУ ПРИ ВЕДЕННІ БІЗНЕСУКурс лекцій:

1. ФЕНОМЕН ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇЇ ОХОРОНИ І ЗАХИСТУ ПРИ ВЕДЕННІ БІЗНЕСУ

5. Гордієнко, С. Г. МОЛОДОМУ НАУКОВЦЮ СБ УКРАЇНИ КОРОТКО ПРО НЕОБХІДНЕ. Науково-практичний посібник:

1. МОЛОДОМУ НАУКОВЦЮ СБ УКРАЇНИ КОРОТКО ПРО НЕОБХІДНЕ

ПЕРЕЛІК ПУБЛІКАЦІЙ ГОРДІЄНКА С.Г.

e-mail: kipp_fsp_kpi@ukr.net
тел.: +38 (044) 204 91 59