Запрошуємо Вас на вебінар, присвячений технології Інтернету речей

Старший викладач кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Дубняк Марія Вікторівна запрошує до участі у вебінарі.
Маєте бажання дізнатись про технологію Blockchain та сфери його використання?
Що спільного і відмінного між фіатними грошима та криптовалютою?
Чому не всі контракти виконуються і як цю проблему може вирішити smart-контракт?
Тоді запрошуємо Вас на вебінар присвячений технології Інтернету речей в рамках міжнародного проекту у сфері освіти ‘Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей’ напряму Жан Моне «Модуль» програми “Erasmus+” (№ 620017-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE).
Наразі анонсуємо захід, присвячений:
Правововому регулюванню Smart контрактів (27 березня 2021 року з 9:00 до 12:30). Анкета учасника: https://forms.gle/NhEd7dVE7VP5cTgV9
Спікер заходу: Дубняк Марія, к.ю.н., старший викладач кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності,
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Основні питання:
Блокчейн технології: що це і навіщо потрібно?
Політика Євросоюзу щодо застосування технологій блокчейну.
Приклади використання технологій блокчейн у фінансовій сфері;
Поняття, переваги та недоліки використання smart-контрактів.
Основні проблеми правового регулювання застосування smart-контрактів.