Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 39, КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус №19, кімн. 324
+38 (044) 204 91 59 kipp_fsp_kpi@ukr.net

Опитування студентів щодо визначення рівня обізнаності із соціальними правами передбаченими міжнародним правом

Запрошуємо студентів взяти участь в опитуванні щодо визначення рівня обізнаності із соціальними правами, передбаченими міжнародними договорами, до яких приєдналася Україна.
Дослідження проводить проєкт Ради Європи “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні” спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги за сприяння інших національних партнерів Проєкту.
Метою дослідження є оцінка рівня обізнаності окремих категорій осіб із соціальними правами людини, закріпленими в Європейській соціальній хартії (далі – ЄСХ) та поширеність застосування положень ЄСХ фахівцями соціальної сфери і правниками.
Дослідження проводиться для студентів юридичних та соціальних факультетів Вищих навчальних закладів. 📌  Долучитись до опитування можна шляхом заповнення анкети, розміщеної за посиланням:
 ⏰ Відповіді приймаються до 16 серпня 2020 р.
 Більше інформації про Європейську соціальну хартію Ви можете дізнатись на офіційній FaceBook сторінці Проєкту Ради Європи “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні”: https://bit.ly/2C72g5h,  https://bit.ly/3it8XiV
У разі виникнення питань направляйте їх на ел. пошту: fla.sociology@gmail.com