Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 39, КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус №19, кімн. 324
+38 (044) 204 91 59 kipp_fsp_kpi@ukr.net

Інтернет речей: теоретико-правові та практичні аспекти (Всеукраїнська науково-практична конференція)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інтернет речей: теоретико-правові та практичні аспекти впровадження в умовах європейської інтеграції», яка відбудеться 29 квітня 2021 року на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.
Конференція за складом тем є міждисціплінарною.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, ад’юнкти, науковці, представники органів публічної влади, приватного сектору та громадянського суспільства.

Умови участі: безкоштовно.

Захід проводиться он-лайн 29.04.2021 року з 12:00 до 16:00 з використанням платформи відеоконференцій ZOOM. Запрошення та програма заходу будуть надіслані учасникам конференції разом із підтвердженням від оргкомітету конференції про прийняття тез.

За підсумками заходу планується видання електронного збірника, що буде розміщений в репозитарії КПІ ім. Ігоря Сікорського та надісланий учасникам заходу.

Для участі у конференції необхідно:

1. До 27 квітня 2021 року включно заповнити форму заявки за посиланням https://forms.gle/b5s3PPLHirzLmQNh7;

2. Надіслати файл із тезами доповіді на адресу оргкомітету euliot20@gmail.com

Робота конференції планується за такими напрямами:

Секція 1. Проблеми правового регулювання суспільних відносин у сфері застосування штучного інтелекту, робототехніки, криптовалют, технологій блокчейн, «хмарних» технологій, «великих даних» та інших складових Інтернету речей (ІоТ).

Секція 2. Правове забезпечення цифрової трансформації, зокрема, на основі впровадження технологій Інтернету речей у різних сферах діяльності: економіці, Індустрії 4.0, сільському господарстві, охороні здоров’я, комунальному господарстві (розумні міста, вулиці, будинки), транспорті (автономні автомобілі, розумні дороги, дрони тощо), управлінні державою, роздрібної торгівлі тощо.

Секція 3. Порівняльно-правові дослідження національного законодавства та законодавства Європейського Союзу з питань забезпечення кібербезпеки та вільного обігу даних, захисту персональних даних, застосування хмарних технологій та технологій блокчейну тощо.

Секція 4. Проблеми визначення юридичної відповідальності в умовах цифрової трансформації, зокрема, при застосуванні технологій Інтернету речей.

Захід проводиться в рамках реалізації міжнародного проекту у сфері освіти «Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей» у межах напряму Жан Моне «Модуль» програми «Erasmus+» № 620017EPP-1-2020-1-UAEPPJMOMODULE

Більше деталей в інформаційному листі: https://drive.google.com/file/d/1UIzFRnYAxnrBkeyvK4QGUSDK9kpj4bTX/view?usp=sharing